u źródeł natury
STRONA GŁÓWNA | O NATURZE 2000 | MAPA | SCENARIUSZE ZAJĘĆ | LINKI | O PROGRAMIE U ŹRÓDEŁ NATURY | O ŹRÓDŁACH

Dzień Pustej Klasy 2018

W roku 2018 Dzień Pustej Klasy obchodzimy 15 czerwca! W zeszłym roku 453 szkoły z całej Polski świętowały z nami ten wyjątkowy dzień, w którym dzieci i młodzież, wspólnie ze swoimi nauczycielami, porzucają naukę w klasie na rzecz nauki w przyrodzie.
Nauczycielki i nauczyciele: zabierzcie dzieci na dwór / na pole (a najlepiej do lasu!). Uczennice i uczniowie: namówcie ciało pedagogiczne, żeby w ten dzień lekcje odbyły się na świeżym powietrzu! Rodzice: zadbajcie o zdrowie i prawidłową edukację ekologiczną swoich dzieci i zainteresujcie szkołę Dniem Pustej Klasy. Już dziś zapiszcie w kalendarzu tę datę - 15 czerwca! Zgłoście szkołę, przedszkole, świetlicę do obchodów Dnia Pustej Klasy 2018.

Wróć | Przejdź na stronę główną

U źródeł Natury

Witamy na stronie programu edukacyjnego
„U źródeł Natury”, którego głównym celem jest zapoznanie uczniów i nauczycieli z problematyką programu NATURA 2000 oraz pozostałymi formami ochrony środowiska.

PAKIET DLA GIMANZJÓW

PAKIET DLA LICEÓW

logo źródła
Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 8118, fax 42 203 1355
e-mail: natura2000@zrodla.org
www.zrodla.org

Sponsorzy programu:

logo NFOSiGW
Projekt dofinansowany ze środków
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej

Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein
i Norwegię poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego
Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego,
a także ze środków budżetu
Rzeczpospolitej Polskiej w ramach
Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Partnerzy programu:

.

Bezpłatny program do rozliczenia podatku
za rok 2018 jest już dostępny do pobrania ze strony opp.zrodla.org